Kariéra Spur

Zodpovědnost, spolupráce, profesionalita a rozvoj. To jsou firemní hodnoty, které se snažíme mít neustále na paměti. S jejich pomocí plníme firemní vizi a snažíme se „Být moderně řízenou výrobní firmou s vlastním výzkumem a vývojem, která je společensky zodpovědná, s vysokou mírou podnikatelské etiky.“ Do svého týmu hledáme nové kolegy, kteří nás v našem snažení podpoří.

V současnosti hledáme nové kolegy na pozice:

OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ - více informací ZDE

TECHNOLOG -více informací ZDE

ÚČETNÍ -více informací ZDE

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ -  více informací ZDE

PŘEDÁK VE VÝROBĚ - více informací ZDE

Pokud Vás některá pozice zaujala a věříte, že právě Vy jste vhodným kandidátem nebo kandidátkou, zašlete prosím strukturovaný životopis  na e-mail: olga.gajdosikova@spur.cz, tel. 577 601 770.
Odesláním reakce na naše nabídky zaměstnání poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

 

Spur-benefity-02-2022_A4

 

Získané osobní údaje budeme zpracovávat:

  • pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta,
  • pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (1.) na přístup k osobním údajům, (2.) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (3.) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (4.) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (5.) na přenositelnost údajů a (6.) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (7.) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.